Při nákupu nad 1024,- doprava ZDARMA.

Prstýnkárna se představuje.

Jsme Vendula a Jakub. Jsme patchwork family. 
Máme dohromady tři děti, spolu žádné;), jednoho kocoura a Prstýnkárnu.
A řekneme Vám, je to někdy pěkný mazec!:-)))

prstynkarna_full_pruhledne

Máme společný projekt Prstýnkárna a kocoura z útulku se jménem profesor Snape. (Jméno už měl, Vendula například neviděla ani jeden díl Harryho Pottera;) 

Prstýnkárna

Potkali jsme se na seznamce. Každý jsme hledali úplně někoho jiného, jak fyzicky, tak názorově.

I když jsem v mnohém úplný protipól toho, co jsme původně hledali, jsme spolu. Nedávno jsme se sestěhovali a bydlíme i se třemi dětmi, kocourem a morčaty v mini baťovském domečku.

K tomu, aby toho nebylo málo, že, Jakube;), jsme si vymysleli Prstýnkárnu. Ve které se krásně doplňujeme. Vendy cvaká fotky, Jakub se zase stará třeba o technickou stránku e-shopu.

Chceme nabízet jak komerční nabídku stříbrných šperků, tak talířky na šperky, které Vendy vyrábí se Lvicí v porcelánu, ale časem bychom rádi zařadili i zásnubní a snubní prsteny tentokrát od českých designérů. To je naše tajné přání...

Prstýnkárna (1)

Nepředstírame, jako jiní, že šperky vyrábíme, ne, jsme prodejci, možná zařadíme časem drobné úpravy na přání, ale jsme a zůstaneme prodejci.

Vendy má s výrobou a prodejem vlastních výrobků bohaté zkušenosti a ví, jak náročné to je. Myslíme si, že je úžasné, mít většinu věcí lokálních a handmade, ale není třeba vše hrotit tak, abych kvůli tomu, že si koupím vše od designéra a vše je originál, neměla na chleba. Je třeba vyrovnanost.

Proto Vám nabízíme dostupné, ale kvalitní šperky z různých ověřených zdrojů.

Prstýnkárna (4)

Jak ráda vtipkuji, Jakub mi nedal prstýnek, dal mi jich pro začátek rovnou třistapětadvacet😁👼💍...

Naši nabídku stále rozšiřujeme, hledáme kvalitní zboží. Buďte i Vy součástí Prstýnkárny.

Budeme rádi, když se Vám u nás bude líbit, neustále se snažíme zlepšovat a růst. Budeme také vděční, za každou recenzi či hodnocení i za podněty ke zlepšení či nabídku smysluplné spolupráce.

Těšíme se na Vás! Mává Vendy, Jakub, tři vždy hodné a klidné děti:-) a tlapičkou i profesor Snape!

Prstýnkárna (5)

Instagram Widget