DOVOLENÁ! Objednávky přijaté od 22.6. budou odesílány od 28.7. Děkujeme za pochopení.

Jak na správnou velikost náramku?

Jak vybrat správnou délku náramku?

Výběr náramku správné délky je důležitý pro jeho pohodlí a vzhled. Náramek by neměl být příliš těsný, aby se nezařezával do kůže, ale ani příliš volný, aby nespadl.

Zde je několik tipů, jak vybrat správnou délku náramku:

  • (1) Změřte si obvod zápěstí. Nejjednodušší způsob, jak to provést, je omotat kolem zápěstí krejčovský metr nebo provázek a poté změřit délku pravítkem. Pokud nemáte krejčovský metr, můžete použít i proužek papíru. Papír omotejte kolem zápěstí, označte tužkou místo překrývání a změřte délku.
  • (2) K naměřenému obvodu zápěstí přidejte 1 až 2 cm. To vám zajistí, že náramek bude pohodlně sedět na ruce. Pokud máte rádi náramky volnější, přidejte klidně více centimetrů.
  • Pokud kupujete náramek jako dárek, zkuste zjistit obvod zápěstí osoby, pro kterou ho kupujete, třeba podle náramku který již nosí. Pokud to není možné, nezoufejte, máme v nabídce většinu náramků nastavitelných.

Velikost zápěstí

Obvod zápěstí (cm)
Orientační délka náramku (cm)
14-15 16-17
16-17 18-19
18-19 20-21
20-21 22-23
22-23 24-25

 

Pamatujte, že toto jsou pouze obecné pokyny. Nejlepší způsob, jak zjistit správnou délku náramku, je změřit si náramek, který již máte. U nás můžete využít i bezproblémového vrácení, nebo výměny.

 

Náramky na zápěstí

 

Instagram Widget